Banksmeadow 2019
92 properties · Metro zone
$1.62M
Median House
+50.7%
Annual Growth
Properties in Banksmeadow
92 total1 Siddins Avenue, Pagewood NSW 2035
No price data
1/113 Stephen Road,, Banksmeadow, NSW 2019
No price data
1/3 Hayden Place, Botany NSW 2019
FOR SALE $790,000 - $830,000
For sale
100 Page Street, Pagewood NSW 2035
SNEAK PEEK
For sale
102/42 Page Street,, Banksmeadow, NSW 2019
No price data
103/42 Page Street, Banksmeadow
$1.04M
Sold May 2024
104/42 Page Street,, Banksmeadow, NSW 2019
No price data
1063-1067 Botany Road, Mascot NSW 2020
No price data
11-13 Friendship Road,, Port Botany, NSW 2036
No price data
121 Perry Street, Matraville NSW 2036
Off Market Opportunity
For sale
124 & 126 Boyce Road, Maroubra NSW 2035
No price data
1386 Botany Road, Banksmeadow
$817,000
Sold June 2011
18 Forrest Street, Chifley
No price data
1807 Botany Road, Banksmeadow
$3.69M
Sold Feb 2019
18A Forrest Street, Chifley NSW 2036
No price data
199/116-132 Maroubra Road, Maroubra NSW 2035
For Sale - $595,000
For sale
19A Johnston Parade, Maroubra
No price data
201/42 Page Street, Banksmeadow
$725,000
Sold Aug 2024
203/55 Holloway Street,, Banksmeadow, NSW 2019
No price data
206/42 Page Street, Banksmeadow
$1.04M
Sold Oct 2024
209/55 Holloway Street, Banksmeadow
$1.01M
Sold Sept 2024
21 Nix Avenue, Malabar NSW 2036
No price data
2106/50 Pemberton Street, Botany
$1.04M
Sold Apr 2026
212/55 Holloway Street, Banksmeadow
$1.08M
Sold June 2021
212/55 Holloway Street,, Banksmeadow, NSW 2019
No price data
213/42 Page Street, Banksmeadow
$992,500
Sold Feb 2026
214/42 Page Street,, Banksmeadow, NSW 2019
No price data
217/42 Page Street, Banksmeadow
$965,000
Sold Feb 2024
23 Gordon Street, Rosebery NSW 2018
No price data
23 Kitchener Street, Maroubra
$2.87M
Sold Apr 2026
2302/39 Rhodes Street, Hillsdale